Değişen müşteri, tüketici ve pazar koşulları, sürdürülebilir ve karlı büyüme için firmaların müşteri ve tüketicilere odaklanarak müşteri bilgilerini daha etkin kullanmaları ve müşterilerini daha iyi tanımlarını kaçınılmaz hale getirmiştir.

Müşteriler ile al-sat ilişkisinin ötesinde işbirliği alanları geliştirmek, stratejik çözüm ortağı haline gelebilmek güçlü ve uzun süreli müşteri ilişkileri kurmanın gereklilikleri olarak ortaya çıkmaktadır. Yeni müşterileri portföye eklemek, müşteri sadakatini sağlamak ve portföydeki müşterileri etkin yönetebilmek pazar ve müşteri dinamiklerine göre stratejiler belirlemek gerekmektedir. ve sürekli yeniliği destekleyerek güçlü markalar yaratmaları kaçınılmaz hale gelmiştir.

  • Dinamik Danışman Kadro
  • Müşteri İhityacına Göre Özelleşmiş Çözümler
  • Katma Değer Sağlamaya Odaklı Yaklaşım

Biz perakende, hızlı tüketim, üretim ve B2B sektörlerindeki tecrübemizle, müşterilerimizin rekabetçi, güçlü ve karlı büyümelerini desteklemek amacıyla, müşteri stratejisi ve segmentasyonunun oluşturulması, yerel ve uluslararası büyüme ve kanal stratejilerinin belirlenmesi, kanal yapılanmalarının oluşturulması, bayi/franchise ve distribütör yönetimi ile satış, saha ve servis ekibi verimliliği konularında hizmetler vermekteyiz.

Stratejimiz

İletişim Bilgilerimiz

Görüş ve önerilerinizi bize iletmeniz, sizlere daha iyi bir hizmet sunmamızı sağlayacaktır. Mesajınızla ilgili olarak size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Adres

Çamlık mah. Dinç sok. No:11 Kat:1 D:4, Ümraniye / İstanbul

İletişim Formu

Başarılı! Mesajınız gönderildi.
Başarısız! Mesajınız gönderiliriken bir hata oluştu.