Kurumsal Finansman

Değişen müşteri, tüketici ve pazar koşulları, sürdürülebilir ve karlı büyüme için firmaların müşteri ve tüketicilere odaklanarak müşteri bilgilerini daha etkin kullanmaları ve müşterilerini daha iyi tanımlarını kaçınılmaz hale getirmiştir.

Devamı

Kurumsal Yeniden Yapılanma

Şirketlerin hedefleri, stratejileri, boyutları ve içerisinde bulunduğu çevre değiştikçe şirketler de kendini değişen koşullara uyum sağlamak adına yeniden değerlendirmek, faaliyet modellerini, iş yapış şekillerini, süreçlerini organizasyonlarını yeniden tasarlama ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Devamı

Ekonomik Danışmanlık

Doğru bir fiyatlandırma stratejisi sayesinde firmalar; müşteri, ürün ve kanal bazında karlılıklarını en üst seviyede tutarken, aynı zamanda müşterilerinin firma değerine karşı oluşturdukları algı ve isteklerini karşılayarak, piyasada rekabetçi konuma geleceklerdir.

Devamı

Hukuki Danışmanlık

Rekabet ortamının gittikçe zorlaştığı, doğal yollarla rekabette öne geçmenin zorlandığı dönem ve sektörlerde şirket birleşme ve satın almaları şirketlerin başvurduğu önemli stratejik bir yol olmaktadır.

Devamı

Stratejik Danışmanlık

Stratejik planlama ve kurumsal performans yönetimi organizasyonun belirlenen stratejiler doğrultusunda nasıl hareket etmesi gerektiğini ve belirlenen hedeflerine nasıl ulaşması gerektiğini belirlemek için yürütülen sistematik bir süreçtir.

Devamı

Teknik Danışmanlık

Şirketler aynı anda birçok proje yürütmekte ve bu projelerin koordinasyonu, girdi-çıktı ilişkilerinin kurulması, birbirlerine olan etkilerinin yönetilmesi, proje başlarında belirlenen hedef ve amaçlarından sapmadan proje risklerinin de dikkate alınarak koordineli bir şekilde yönetilmesine ihtiyaç bulunmaktadır.

Devamı

İletişim Bilgilerimiz

Görüş ve önerilerinizi bize iletmeniz, sizlere daha iyi bir hizmet sunmamızı sağlayacaktır. Mesajınızla ilgili olarak size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Adres

Çamlık mah. Dinç sok. No:11 Kat:1 D:4, Ümraniye / İstanbul

İletişim Formu

Başarılı! Mesajınız gönderildi.
Başarısız! Mesajınız gönderiliriken bir hata oluştu.