Danışmanlık hizmetlerinin en büyük eksikliği olan firmanın ihtiyaçlarını anlayamamak, pratikte uygulanamayacak basmakalıp çözümler sunmak, projenin hayata geçirilmesi için ihtiyaç duyduğunuz desteği de ayrı bir proje olarak görmek konularının hepsini müşteri lehine çözmüş bir firmadır.

Hüseyin AkgünCEO & Kurucu - Duru Yazılım

Birlikte çalıştığımız süre içinde, sektörümüzdeki tüm trendleri global ölçekte izleyip, bunları, ülkemizdeki iz düşümleriyle birlikte fotoğrafladığına ve bu verilerden oluşturduğu data bank ile metot ve strateji noktasında etkin rehberlik yaptığına tanıklık ettiğim platforma bize kattıkları için teşekkür ederim.

Novruz BayramProje Yöneticisi - NDesign

Sizinle iki şirketin entegrasyonu çalışmalarında beraber çalıştık. Ayrıca bu çalışmalar içinde farklı projelerde de birlikte mesai yaptık. Dinamik,bilgili ve sıkı takip konusunda yetenekli çalışanları ile bir sürü konuda başarılı bir entegrasyon süreci geçirmemize liderlik yaptılar.Yerinde ve zamanında yönlendirmeleri ile prosesi hep rayında tuttular.Gerçekten iyi bir tecrübe oldu benim için. Keyif aldım ve bir çok yeni şey de öğrendim. Böyle bir işiniz varsa hemen temasa geçin derim. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Yusuf Ziya Aydınİcra Kurulu Başkanı - Aras Kargo

İletişim Bilgilerimiz

Görüş ve önerilerinizi bize iletmeniz, sizlere daha iyi bir hizmet sunmamızı sağlayacaktır. Mesajınızla ilgili olarak size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Adres

Çamlık mah. Dinç sok. No:11 Kat:1 D:4, Ümraniye / İstanbul

İletişim Formu

Başarılı! Mesajınız gönderildi.
Başarısız! Mesajınız gönderiliriken bir hata oluştu.