Yönetim Danışmanlığı, kurumlara, yönetim, marka, ve strateji danışmanlığı hizmeti vermek amacı ile 2005 yılında kurulmuş, uzmanlık alanlarında 10 yılı aşkın sektör ve danışmanlık tecrübesi bulunan yönetim kadrosu ile firmalara odaklı, özelleştirilmiş butik çözümler sunmayı hedefleyen bir “Yönetim Danışmanlık” firmasıdır.

Firmamız, Kurumsal Finansman, Kurumsal Yeniden Yapılanma, Ekonomik Danışmanlık, Hukuki Danışmanlık, Stratejik Danışmanlık ve Teknik Danışmanlık alanlarında uzman kadrosu ile müşterileri ile ortak projeler geliştirerek, müşterilerine katma değer yaratmayı ve müşterileri ile birlikte faaliyetlerinde fark yaratacakları uygulamaları geliştirmeyi amaçlamaktadır.

  • Dinamik Danışman Kadro
  • Müşteri İhityacına Göre Özelleşmiş Çözümler
  • Katma Değer Sağlamaya Odaklı Yaklaşım

Müşteriye özel olarak geliştirilen çözümler analiz ve tasarım aşamalarının yanı sıra tasarlanan süreç ve sistemlerin uygulama destek aşamasını da içermektedir. Ekibimiz, müşterilerin beklentilerini karşılamaya yönelik ve tamamen müşterilere özel yüksek kaliteli ürünler üretmeye kendini adamış konusunda uzman danışmanlardan oluşmaktadır.

0
0
0
0

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerinin değişen beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeye özel bir önem vermektedir. Firmamızın genel performansı projelerin teslim edildiği müşteriler tarafından “A – Beklentileri Aşan” şeklinde değerlendirilmiştir. Firmamız uzun vadeli işbirliğine olan kuvvetli inancı ile müşterilerine mükemmel yönetim danışmanlığı hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Görüş ve önerilerinizi bize iletmeniz, sizlere daha iyi bir hizmet sunmamızı sağlayacaktır. Mesajınızla ilgili olarak size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Adres

Çamlık mah. Dinç sok. No:11 Kat:1 D:4, Ümraniye / İstanbul

İletişim Formu

Başarılı! Mesajınız gönderildi.
Başarısız! Mesajınız gönderiliriken bir hata oluştu.